Tuuli Tomingase suusablogi

19.01.2022

Tuuli Tomingas: Ruhpolding tõi ajaloolised tulemused

Oberhofi jälituse ja Ruhpoldingu sprindi vahele jäi vaid 2 päeva, mis tähendas üht reisi- ja üht treeningpäeva ning juba tuligi asuda võistlustulle. 
12.01.2022

Tuuli Tomingas: Oberhofis oli elu raskeimate tingimustega võistlus

Reis Saksamaale algas hommikul kell 4.30, kui asusin Ülemiste hotellist lennujaama poole teele, lohistades oma lehma mõõdus kotti. 
05.01.2022

Tuuli Tomingas: jätkan, kuigi vahepeal oli tunne, et jätan hooaja pooleli

Kodusoleku periood kulges vägagi sündmusterohkelt. Järgnevalt kirjeldan suisa päeviti oma möödunud nädalat, sest iga päev oli märkimisväärne.
28.12.2021

Ettevalmistus OMiks ehk jõululaager Anterselvas

Minu ja ka teiste TT tiimi liikmete jaoks oli esmakordne kogemus olla jõulude ajal kodust eemal. Aga kui Muhamed ei lähe mäe juurde, tuleb mägi Muhamedini ja seepärast sõitsidki Susani peika ning Indreku ja Roberti pered ise meie juurde Anterselva, et ühiselt jõule veeta. 
22.12.2021

Tugevamana (ja täpsemana) tagasi!

Prantsusmaale, Annecy MK-etapile sõitsime tiimi bussiga. Reis kestis kuskil 7h ja tähendas meie jaoks Šveitsist läbisõitu. Šveits pole teadagi EL-is ja seetõttu tuleb telefonipakettide juures teha teatavaid mööndusi. 
14.12.2021

Hochfilzen - Tuuli hakkab vormi jõudma

Reis Austriasse koosnes kokku kolmest lennust ja kahetunnisest autosõidust hotelli. Pikk päev, Östersundist alustasime reisi 7.30 hommikul ja Hochfilzeni saabusime kell 20 õhtul. Lennud kulgesid ilusti, ilma tõrgeteta. Ainus tõrge, mida lahendama pidin, oli minu ajus tekkinud lühis. 
07.12.2021

Tuuli Tomingas tundis Östersundis põrgupiinu

Laskesuusatamise MK-sarja 2. etapil Östersundis tegi Tuuli Tomingas hooaja parima sõidu, kuid jäi auhinnarahast napilt ilma. Üheks põhjuseks külmunud näpud, mis võistlemist segasid ja sulades põrgupiinu tekitasid.
01.12.2021

Tundmatu pätt sõi Östersundis Tuuli Tomingase toidu ära

Esmalt peaksin end ilmselt veidi tutvustama. Olen 26-aastane laskesuusaneiu, kelle sporditee sai alguse juba 8-aastaselt, kui müüsin oma hinge suusatamisele. 
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge