Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Topauto ja kümnevõisteja Karel Tilga alustasid koostööd

Topauto sõlmis Eesti andeka kümnevõistleja Karel Tilgaga koostöölepingu ning andis selle raames sportlasele üle uue Hyundai Kona Hybrid linnamaasturi. Topauto juhatuse esimehe Janel Selli sõnul on ettevõte läbi aegade toetanud regulaarselt kultuuri ja sporti kavatseb seda teha ka edaspidi.

Loodetavasti aitab meiepoolne toetus Tilgal edaspidi lihtsamini transportida kettaid, teibaid ja muud spordivarustust, mida ühel heal kümnevõistlejal vaja läheb, ning uue Hyundai abiga jõuab ta mugavamini ka erinevatele võistlustele,“ kommenteeris Sell.
 

Tilga

 

„Eesti kümnevõistlus on alati maailmatasemel olnud ning Eesti kümnevõistluse läbi aegade paremuselt viies mees Karel Tilga on kahtlemata võimeline häid tulemusi tegema ka juba sel nädalavahetusel Belgradis sise-MMi raames toimuval seitsmevõistlusel,“ lisas Sell.
 

Karel Tiga Hyundai Kona Hybrid
 

Hooaja alguse tähtsamale jõuproovile minev Tilga ütles, et uue auto puhul hindab ta eeskätt selle ruumikust, ökonoomsust ning kindlasti tekib tal hasart proovida, kuidas hübriidmootoriga autol kütusekulu võimalikult väikseks ajada.

 

„Pärast esimesi tiire uue autoga võin öelda, et see on tipp-topp masin ning vähendab tulevikus mu jalavaeva tublisti. Eks nüüd lähebki lahti võistlus iseendaga, et kui säästlikult on võimalik sellega sõita,“ ütles Tilga.


Topauto Hyundai KRSaluri

 

Eelnevatel aastatel on Topauto koostööd teinud Hyundai rallitiimis Ott Tänaku kõrval kaarti lugeva Martin Järveojaga, tänavu toetame laskesuusataja Tuuli Tominga tiimi, kuhu kuuluvad veel peale tema enda noored ja andekad laskesuusatajad Susan Külm ja Robert Heldna. Kergejõustiklastest on Topauto varem toetanud tõkkejooksja Jaak-Heinrich Jagorit.

Fotod: Daisy Lappard

Topauto tegevjuht Janel Sell Karel Tilgale Hyundai Kona Hybrid võtmeid üle andmas. Foto: Daisy Lappard
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge