Topauto  »  Topautost  »  Uudised

SEAT PRESENTEERIS IDEEAUTOT 20V20

Eile (02.03) presenteeris SEATi president Jürgen Stackmann Genfi autonäitusel Volkswagen Group’i õhtul brändi ideeautot 20V20.

SEAT 20V20 (tähendab visiooni 2020) annab selge ettekujutuse brändi tulevikust jõulise, erakordselt sportliku SUV näol. Selle auto skulpturaalne siluett näitab Hispaania autobrändi disainikeele arengu suunda.

 

Volkswagen Group’i meediõhtul esinedes avaldas Jürgen Stackmann, et „20V20 peegeldab SEATi tulevikuambitsioone. Selle ideeautoga me näitame, mis suunas me kavatseme oma disaini arendada. Meie eesmärgiks SEATis on arendada ja toota tugevalt emotsionaalseid autosid, mis kõnetavad meie kliente oma tugeva iseloomu, innovatiivse disaini, moodsa tehnoloogia, kvaliteedi ja täpsuse ning taskukohase hinnaga. Nende väärtustega, mis iseloomustavad SEATit ning eristavad meid konkurentidest, püüame olla ja olemegi hingelt noorte ja dünaamiliste klientide esimeseks valikuks.“

 

SEATi ideeauto kombineerib sportliku 4-ukselise kupee dünaamilise disaini linnamaasturi elegantsuse ning universaali mitmekülgsusega.

 

Eraldi mainimist väärib fakt, et SEAT 20V20 pakub sobivat platvormi kõikidele mootoritüüpidele alates kõrgjõudlusega TSI ja TDI mootoritest ning lõpetades hübriididega. Samal ajal kannab DSG-automaatkäigukast mootori jõu ratastele ning pakub elektrooniliselt kontrollitavat neljarattavedu.

 

Rohkem pilte on üleval meie Facebooki lehel www.facebook.com/TopautoAS
 

Sulge

Loading ...