Topauto  »  Topautost  »  Uudised

SsangYong esitleb - XLV-Air ja XAV-Adventure

SsangYong esitleb Frankfurdis Tivoli diiselversiooni ja kaht Tivoli platvormil põhinevat ideeautot - XLV-Air ja XAV-Adventure.

  • Dünaamilise ja säästliku Tivoli diiselversiooni rahvusvaheline lansseerimine
  • Ideeauto XLV-Air’i – pikendatud kerega Tivoli tootmiseelse mudeli – maailma esmaesitlus
  • Ideeauto XAV-Adventure’i, tänapäevase ehtsa linnamaasturi debüüt

 

Selleaastasel Frankfurdi autonäitusel tutvustab SsangYong Motor Company (tegevjuht Johng-sik Choi;www.smotor.com/en) oma särtsaka kompaktse linnamaasturi Tivoli diiselversiooni ning kaht Tivoli platvormil põhinevat ideeautot – XLV-Air ja XAV-Adventure.

 

Euro6 saastenormidele vastava 1,6-liitrise diiselmootoriga Tivoli, mis on saadaval nii kaheratta- kui ka nelikveolisena, pakub suurepärast suutlikkust, olles samas väga keskkonnahoidlik. Vaikselt töötava diiselmootori paariliseks saab valida kas käsi- või automaatkäigukasti. Tänu mootori automaatsele seiskamis- ja käivitussüsteemile (Idle Stop & Go) on uue mudeli CO2-heitmete kogust õnnestunud vähendada kõigest 109 grammini kilomeetri kohta (kaherattaveoline käsikäigukastiga mudel).

 

XLV-Air (XLV – eXciting smart Lifestyle Vehicle) on pikendatud kerega Tivoli tootmiseelne mudel, mis lansseeritakse järgmise aasta alguses. Koos mitmeotstarbelisele linnamaasturile iseloomuliku suurendatud pagasiruumiga pakub uus mudel valikut 1,6-liitrise bensiini või 1,6-liitrise diiselmootori vahel, mille juurde saab valida kas 6-käigulise automaat- (Aisin) või käsikäigukasti. Et teha valik klientide jaoks veelgi mitmekülgsemaks, tuleb uus mudel saadavale nii kaheratta- kui ka nelikveolisena.

 

 

XAV-Adventure on uusim kompaktse linnamaasturi kontseptsioon SsangYongilt – autotootja uus tõlgendus oma ikooni staatusse tõusnud Korando mudelist. Endisest maskuliinsema ja modernsema versiooni sihtrühmaks on aktiivse elustiiliga noorema põlvkonna autojuhid, kellele XAV-Adventure pakub tõelist sõidurõõmu ja suurepäraseid maastikusõiduvõimeid, nagu ühele ehtsale kompaktsele linnamaasturile kohane.

 

Sulge

Loading ...