Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Hyundai Motor lisab oma läbi aegade värskeimasse tootevalikusse kaks uut mudelit

  • Uus i20 Active ja uus Santa Fe laiendavad crossoverite ja linnamaasturite valikut.
  • Uus i40 tutvustab Android Auto-tehnoloogiat Euroopas.
  • Ideeauto Vision G annab inspiratsiooni tuleviku premium-toodetele.

2015. aasta Frankfurdi rahvusvahelisel autonäitusel demonstreerib Hyundai Motor oma tootemargi kirglikkust – uute mudelite, visionäärlike ideeautode ja innovaatiliste tehnoloogiate näol. Hyundai näitusestendis tõmmatakse esmakordselt kate nii uuelt i20 Active’ilt kui ka uuelt Santa Fe’lt, mis ühinevad autotootja läbi aegade kõige värskema tootevalikuga Euroopas, kus kõik mudelid on vähem kui kaks aastat vanad. Uudne nutitelefoni peegeldav tehnoloogia Android Auto teeb oma debüüdi uues i40-mudelis – Hyundai on üks esimesi selle lahenduse pakkujaid Euroopas.

 

Autotootja kirge hea disaini vastu demonstreerib ideeauto Vision G. See autonäitusel esmakordselt avalikkusele esitletav moodne kupee laseb heita pilgu Hyundai disaini arengusuundadele ja tuleviku premium-toodetele. Kirg muskelautode vastu on võtnud kuju põnevas ideeautos N 2025 Vision Gran Turismo, mis esindab uut Hyundai N alambrändi.

 

Kogu Hyundai Motori crossoverite ja linnamaasturite valik täiesti uus või uuendatud 2015. aastal

 

Uus i20 Active ja uus Santa Fe astuvad lavale koos uute eesrindlike turvatehnoloogiate ja rikkaliku mugavusvarustusega, lisaks tutvustatakse samal ajal ka uut 1,0-liitrist T-GDI-mootorit, mis tuleb saadavale kogu i20 mudelivaliku jaoks.

 

Thomas A. Schmid, Hyundai Motor Europe’i tegevjuht kommenteeris: „Uue i20 Active’i ja uue Santa Fe’ga laiendame me oma Euroopa crossoverite ja linnamaasturite perekonda, mille kõik liikmed on kas uuendatud või asendatud päris uutega sellel aastal. Need kaks uut mudelit rikastavad ka meie läbi aegade värskeimat tootevalikut Euroopas. 2015. aasta esimene pool oli meie kõige edukam poolaasta Euroopas läbi ajaloo. Ning me valmistame ette teed edasisele orgaanilisele kasvule 2015. aasta teisel poolel ja sealt edasi.”

 

Uus i20 Active – jõuline crossover linnaseiklusteks

 

Jõuline uus i20 Active, mis teeb kogu i20 mudelivaliku veelgi ligitõmbavamaks, saabub Euroopa müügisaalidesse 2016. aasta alguses, astudes ruumika ja stiilse viieukselise i20 ning sportliku ja eriilmelise i20 Coupe kõrvale. Eristuva disainiga ja teistest õdedest-vendadest mitmekülgsem kompaktne crossover on mõeldud aktiivse elustiiliga seiklushimulistele inimestele.

 

 

Crossoverile omase hoiaku andmiseks suurendati auto kliirensit tavalise viieukselise i20-mudeliga võrreldes 20 mm, muutes selleks vedrustuse seadeid. Tänu sellele kerkis kõrgemale ka istumisasend, mis tagab parema nähtavuse autost välja. Ainulaadsed jõulised crossoveri elemendid, nagu põhjakaitseplaadid ees ja taga ning esiletungivad liistud rattakaartel, eristavad uustulnukat traditsioonilistest B-segmendi mudelitest ning suurendavad selle veetlust uute klientide silmis.

 

Et teha sõit veelgi säästlikumaks, lisatakse 2015. aasta lõpus kõikide i20 keretüüpide mootorivalikusse uus 1,0-liitrine kolmesilindriline turbolaaduriga bensiinimootor, mis on saadaval kahe eri võimsusega. 100-hobujõulise versiooni häälestamisel keskenduti võimalikult väikese kütusekulu saavutamisele, 120-hobujõuline mootor on aga loodud eeskätt sõidurõõmu silmas pidades, ohverdamata seejuures säästlikkust.

 

Uus Santa Fe – täiustatud ja uuendusi täis linnamaastur

 

Autonäitusel debüteeriv uus Santa Fe paistab silma oma uuendatud disaini, uute edumeelsete aktiivsete turvatehnoloogiate ja täienenud mugavusvarustusega. See populaarne linnamaastur on Hyundai Motori kõige kauem Euroopas müüdud mudel, millest on tänu esmaklassilisele kvaliteedile ja heale kuulsusele saanud üks automargi tuntumaid nimesid.

 

 

Uue Santa Fe värskendatud profiil teeb auto välimuse modernseks ja atleetlikuks, peegeldades viimaseid suundumusi Hyundai perekonna väliskujunduses. Seespool rõhutavad Santa Fe kui Hyundai linnamaasturite lipulaeva staatust mitmed maitsekad detailid ja uued kvaliteetmaterjalid.

 

Uuendatud mudelit on täiendatud terve rea uute aktiivsete turvasüsteemide ja mugavusvarustusega, mille hulka kuuluvad mh autonoomne hädapidurdussüsteem, tagumise põikisuunalise liikluse hoiatussüsteem, intelligentne kiirushoidik, pimenurga jälgimissüsteem, reavahetuse abisüsteem ja kaugtulede lülitusabi – kõik need suurendavad veelgi sõidumugavust ja liiklusohutust.

 

Hyundai Motor tutvustab uudset Android Auto-tehnoloogiat

 

Hyundai Motor oli selle aasta alguses esimene autotootja maailmas, kes tutvustas Android Auto-tehnoloogiat enda toodetud sõiduautos – USA Hyundai Sonata mudelis. Nüüd on Hyundai Motor ka esimeste seas Euroopas, kes pakub seda nutitelefoni peegeldavat tarkvara ühes oma sõiduautodest – nimelt on see alates selle aasta novembrist saadaval uues i40-mudelis.

 

 

Android Auto võimaldab Android-tehnoloogiaga nutitelefonide kasutajail ühendada oma telefoni Hyundai heli- ja infosüsteemi ekraaniga, et kasutada Androidi enda või kolmandate osapoolte rakendusi, mis on mõeldud peamiselt muusika voogedastuseks, suhtlemiseks ja raadioteenuste kasutamiseks. Android Auto kasutab ära nutitelefoni võimalusi, pakkudes Hyundai juhtidele ühenduse pidamiseks uusi meetodeid, mis ei sega keskendumist autojuhtimisele.

 

Vision G – ettekujutus tuleviku disainist ja tehnoloogiast

 

Dünaamiline ideeauto Vision G demonstreerib Hyundai tuleviku premium-toodete disaini arengusuundi, tuvustades ühtlasi edumeelseid side- ja juhtimistehnoloogiaid.

 

Kupeemudeli ainulaadne “lingust lastud” sihvakas väliskujundus ja eesrindlikud tehnoloogiad töötati välja kõikide maailma eri paigus asuvate Hyundai disainikeskuste ühistööna. Uudne varustus, nt kumer puutetundlik ekraan, lisab vaoshoitud ja ülimalt kvaliteetsele salongile kõrgtehnoloogilise varjundi.

 

 

Jochen Sengpiehl, Hyundai Motor Europe’i asepresident turunduse alal, kommenteeris: “Kooskõlas meie Modern Premium-strateegiaga tõstame me pidevalt Hyundai automargi mainet ning loome oma klientidele uusi võimalusi. Vision G näitab teed Hyundai tulevikudisainile ja premium-toodetele, samal ajal kui Hyundai N lisab meie tootemargile rohkem emotsiooni."

Sulge

Loading ...