Topauto  »  Topautost  »  Uudised

SEAT esitles Frankfurdi autonäitusel Leon Cross Sport näituseautot

Eile õhtul esitles SEATi president Jürgen Stackmann Volkswagen Grupi meediaõhtul Leon Cross Sport näituseautot.

SEAT Leon Cross Spordil on kompaktse sportauto jõudlus ja kaheukselisele kupeele iseloomulik disain kombineerituna elektrooniliselt kontrollitava neljarattaveo ning 41 mm kõrgema kliirensiga.

 

 

Oma kõnes tõi Jürgen Stackmann välja, et „SEAT Leoni tooteperekond ei ole mitte ainult tohutult menukas, vaid ka üllatavalt mitmekülgne. Me katsetasime Leon Cross Spordi peal uut ideed – Leon CUPRA jõudlus kombineerituna maastikuauto arvukate võimalustega. Tulemus – Leon Cross Sport – on ideaalne nii brändi kui ka noorusliku ja aktiivse elustiili jaoks. Kompaktse kaheukselisena sobib see crossover suurepäraselt linnadžunglisse „.

 

SEAT Leon Cross Spordi 2-liitrine mootor peidab endas 300 hj ning kiirendab 0-100 km/h kõigest 4,9 sekundiga. Nagu kõik praegused SEATi mudelid, on ka Leon Cross Sport varustatud uusimate tehnoloogiatega, seal hulgas SEAT Full Link tehnoloogia, mille abil saab nutiseadme autoga ühildada. Hiljem saab sellega opereerida auto puuteekraani kaudu ning eksklusiivse SEAT ConnectApp-iga saad kõigest mõne kerge käeliigutusega helistada sõpradele, aktiveerida navigaatori või leida lähima tankla. SEAT ConnectApp loeb sissetulevaid sõnumeid samas, kui vastused nendele saab dikteerida hääljuhtimisega.

Sulge

Loading ...