Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Topauto tehnik Sergei Rudenko saavutas Hyundai meisterlikkuse olümpial kõrge 3. koha

19.-23. oktoobril peeti Lõuna-Koreas 11. korda Hyundai meisterlikkuse olümpiamänge - Hyundai World Skill Olympics, kus meie tehnik Sergei Rudenko saavutas suurepärase 3. koha.

Sergei tulemus on seda muljetavaldavam, et maailmas on kokku üle 30 000 ametliku Hyundai teeninduskeskuse. Rõõm on järjekordselt tõdeda, et väikese Eesti parimad spetsialistid suudavad edukalt konkureerida USA, Kanada, Lõuna-Ameerika, Austraalia, Aasia, Venemaa, Kesk-Aasia ja Lääne-Euroopa parimate spetsialistidega.

 

Hyundai World Skill Olympics on kõrgetasemeline 5 päeva kestev ülemaailmne Hyundai tehnikute võistlus, mis toimub iga kahe aasta järel. Sel aastal osales sellel 84 tehnikut 55st riigist. Lõppvõistlusele Lõuna-Koreas, Soulis pääsesid ainult riikide kohalike võistluste võitjad. Sergei lunastas pääsu võistlusele võites Baltimaade Hyundai tehnikute võistluse Hyundai Baltic Skills Competition.

 

Suur tänu Hyundai Motor Balticule, kes aitas Sergeid selleks suureks võistluseks ette valmistada ning pakkus ka kohapealset tuge.

Oleme uhked, et meie meeskonnas töötab niivõrd kõrgel tasemel spetsialist. Sergei on Topautos töötanud 20 aastat ning saavutanud ka varem suurepäraseid tulemusi tehnikute võistlustel.

 

Topauto tegutseb Eesti autoturul juba aastast 1994. Hyundaid esindame aastast 2004. Tänaseks on meie mudelivalikus üle 30 mudeli viielt eri tootjalt. Oleme Hyundai, SEATi, Suzuki, SsangYongi ja Isuzu ametlik esindus. Pakume täisteenust alates müügist ja lõpetades keretööde ning autode käsipesuga, mis võimaldab meil kasutada sloganit Topauto – täisteenusautomaja.

 

Täiustame ja arendame pidevalt oma teenuseid ja klienditeenindust. Ka töötajate järjepidev täiendkoolitus on meie jaoks oluline.

Lisaks Tallinnale on meil seitse esindust üle Eesti. Topauto sidusettevõtted tegutsevad Tartus ja Pärnus ning lepingulised edasimüüjad Narvas, Viljandis, Jõhvis, Haapsalus ja Kuressaares.

Sergei Rudenko on vasakult esimene
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge