Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Uue põlvkonna i20 võitis maineka auhinna Kuldne Rool 2015

Väikeauto valiti oma suurusklassis lugejate lemmikuks ning sellega kindlustas see endale ühe kõige hinnatuma tiitli kogu autotööstuses. 

  • Lugejad 20 eri riigist valisid väärikat tiitlit kandma Hyundai i20.
  • Väikeauto trumpideks on atraktiivne disain, sisemine ruumikus ja kõrge kvaliteet.
  • See on Hyundaile esimene Kuldse Rooli auhind läbi aegade.

 
Uue põlvkonna i20 pälvis Saksamaal maineka auhinna Kuldne Rool 2015 (Golden Steering Wheel 2015). i20 edestas selliseid tugevaid konkurente nagu Škoda Fabia ja Opel Karl, olles esimene Kuldse Rooli auhinnajagamisel triumfeerinud Hyundai mudel läbi aegade. 

 

 

Saksamaal Berliinis Axel Springeri kirjastuse hoones peetud auhinnatseremoonial võttis väärika auhinna vastu Hyundai Motor Groupi president ja peadisainer Peter Schreyer, kes kommenteeris: „Me oleme väga uhked, et üks meie tootepere noorimaid liikmeid on suutnud lugejatele nii hea mulje jätta. See on järjekordne tõestus sellest, et oleme disaini, kvaliteedi ja teostuse vallas suuri edusamme teinud.”
 
2015. aastal oma 40ndat juubelit tähistava Kuldse Rooli auhinnaga tunnustatakse aasta parimaid uusi autosid. Auhinda annavad välja Saksa autoajakiri Auto Bild ja nädalaleht Bild am Sonntag koostöös paljude sõsarväljaannetega 20 eri riigis. Seekordsel hääletamisel osales tervelt 425 000 lugejat üle Euroopa.
 
Uue põlvkonna i20 valiti lugejate hääletustulemuste alusel võitjaks väikeautode kategoorias. Teiste kategooriate – väikese ja keskmise suurusega sõiduautode, linnamaasturite, luksusautode, sportautode ja pereautode – võitjad selgitati välja lugejahääletuse ja žürii poolt antud hinnete kombinatsiooni põhjal. Žüriisse kuulusid mh disainerid, ajakirjade toimetajad, rallisõitjad jt.
 
Lisaks oma värskeimale tiitlile on uue põlvkonna i20 juba võitnud mitmeid teisigi mainekaid auhindu, sh kaks tuntud disainiauhinda Red Dot Design Award ja iF Design Award. i20 saavutas sel aastal võidu ka ajakirja Auto Bild põhjalikus väikeautode võrdlustestis (väljaandes nr 32, 2015), mille tõenduseks omistati mudelile austav nimetus “parim auto oma klassis”.
 

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge