est
est rus
Topauto
Topauto »   Topautost »   Uudised

Hyundai on kõige kvaliteetsem automark

Hyundai on detsembris avalikustatud Auto Bildi 2016. aasta kvaliteediraportis järjekordselt esimene. 

 

Seitsme aasta jooksul on Hyundai saavutanud Auto Bild kvaliteediraportis esikoha kolmel korral – 2010., 2011. ja 2016. aastal. Hyundai üldine tulemus oli väga positiivne. Hindamiskomisjoni liikmed kommenteerisid Hyundai tulemust: "Edukas sooritus. Hästi tehtud, Hyundai!"

 

"Hyundai võib õigustatult uhke olla aastate jooksul kvaliteedi parendamisse panustatu üle. Hyundai kvaliteeti ja autode häid sõiduomadusi kinnitavad ka sellised ettevõtete seas armastatud mudelid nagu i10 ja Tucson, mis läbivad kümneid tuhandeid kilomeetreid ilma igasuguste tehniliste tõrgeteta" autobild.de 16. detsember 2016.

 

Thomas A. Schmid, Hyundai Motor Europe tegevjuht: "Kvaliteet on Hyundai brändistrateegia alustalaks ning sellest tulenevalt pakume sõiduki omanikele ka valdkonna parimat garantiid - läbisõidupiiranguta 5-aastane garantii kõikidele Hyundai mudelitele. Esikoht Auto Bildi kvaliteediraportis on tugev tunnustus meie tehnoloogia arengule. Hyundai eesmärgiks on olla juhtiv aasia autotootja Euroopas 2020. aastaks."