est
est rus
Topauto
Topauto »   Topautost »   Uudised

Hyundai Kona: jõulise iseloomuga tõeline linnamaastur

  • Uhiuue Kona jõuline välimus peidab tipptehnoloogiat.
  • Esimene Hyundai, mille uus esiklaasinäidik on teravam kui konkurentidel. See toetab juhi turvalist liiklemist, sest sõiduinfo projitseeritakse otse esiklaasile, kust juht saab seda, teelt pilku tõstmata, lugeda.
  • Uhiuus Kona aitab Hyundail saavutada eesmärki - olla 2021. aastal juhtiv Aasia autotööstuse bränd Euroopas.

 

Enne ametlikku debüüti esitleb Hyundai Motor videot, mis tutvustab uhiuue Kona - Hyundai noorima Euroopa maasturi, disaini detaile. Konal on Hyundaile omased stiilijooned, kuid ta pakub lisaks jõulist välimust ja tipptehnoloogiat, olles nii unikaalne teiste kompaktsete linnamaasturite seas.

 

Uhiuue Kona välimuses on sportlikke jooni, mis koos voolujoonelise ja veidi nurgelise kerega loovad tugevalt eristuva üldmulje. Auto enesekindlat olemust rõhutab laius ja topeltesilaterna disain. Konal on Hyundai pereliikmele iseloomulik stiilijoon - kuusnurkne iluvõre, mille vorm ja detailid on inspireeritud voolavast sulaterasest.

 

Lisaks jõulisele välimusele pakub uhiuus Kona tipptehnoloogiat. Juba põhivarustuses on kättesaadavad juhti abistavad süsteemid, mis muudavad sõidu mugavaks ja ohutuks. Konal on Hyundai mudelitest esimesena uus lahendus – esiklaasinäidik, mis projitseerib olulisema sõiduinfo otse juhi vaatevälja.

 

Lisateavet uhiuue Kona kohta ilmub lähitulevikus. Ametlik esitlus toimub käesoleval suvel. Eestis jõuab Kona müügile aasta lõpus.