est
est rus
Topauto
Topauto »   Topautost »   Uudised

Raadiokuulaja Eha võitis Suzuki Swifti!!!

Raadiokuulaja Eha võitis Suzuki Swifti!!!
Suzuki Swift 4x4 õnnelik võitja Eha Vaard

Laupäeval toimus meie Tallinna esinduses raadio Elmar kampaania „Tunne Eestit ja leia Elmar“ finaal, kus üks raadiokuulaja võitis sõiduauto Suzuki Swift 4x4 päriseks.

Kampaania toimus 7.-18. augustini. Igal argipäeval peitis üks Elmar koos sõiduautoga Suzuki Swift end Eestimaa peale ära ning raadiokuulajate ülesandeks oli vihjete ja otse-eetris esitatud küsimuste abil nad üles leida. Igal mängu päeval esimesena Elmari leidnud ja sõiduautot käega puudutanud osaleja pääses mängu finaali. Laupäeval kogunes Topautosse 10 osavat ja õnnelikku finalisti üle Eesti koos oma lähedastega.

 

Finaalis said võistlejad endale loosi korras ühe auto võtme ning see, kelle võti avas auhinnaks oleva auto ukse ja selle käivitas, oli kogu mängu võitja ning tuliuue Suzuki Swift 4x4 uhke omanik.

 

Kõige õnnelikuma käega finalist oli Eha Vaard. Türilt pärit Eha töötab gümnaasiumiõpetajana Tartus, seega kulub uus auto igati marjaks ära. Eha oli võidu üle pisarateni õnnelik ning ütles, et ei ole varem midagi suurt võitnud.

 

Kolmapäeval vormistasime auto tema nimele ja andsime pidulikult üle.

 

 

Finaali kokkuvõte Reporteris:
http://reporter.postimees.ee/4231113/reporter-naine-voitis-loosiga-soiduauto

 

… ja Elu24 galerii:
http://elu24.postimees.ee/4231087/galerii-raadio-elmari-suur-automang-sai-voitja