est
est rus
Topauto
Topauto »   Topautost »   Uudised

Topauto teeb Tartu Motoshow-l 2 Baltikumi esmaesitlust

Topauto teeb Tartu Motoshow-l 2 Baltikumi esmaesitlust

Tuleval nädalavahetusel, 22.-24.09 toimub taas legendaarne Tartu Motoshow. Sel aastal oleme kohal ka meie 4 margiga: Hyundai, SEATi, Suzuki ja Isuzuga. 

Tartu Motoshowl esitleme Baltikumis esmakordselt uhiuut Hyundai i30 wagonit, mille sõiduomadused on sama head kui välimus. Unikaalsete disainielementide ja täpselt vormitud pindadega i30 wagon teeb silmad ette kogu klassile. Tule kohale ja veendu selles ise!

 

Lisaks uuele i30 wagonile on Hyundai mudelitest väljas tulevikku vaatav 100% elektriline IONIQ electric, kompaktne ja musklis hoiakuga i20 Active ning jõuline ja elegantse disainiga Tucson. Proovisõidualal on võimalik teha tiir IONIQ hübriidi ja Tucsoniga.

 

 

Teine esmaesitlusele tulev mudel on väike crossover Suzuki Ignis. Mõjusa välisilmega ja praktiline Ignis kannab endas traditsioonilisi Suzuki disainielemente, samas neid moderniseerides. Avastamisrõõmu jätkub. Tule uudistama!

 

 

Suzukidest näete ka värskelt turule tulnud uut Swifti ning nutikate siselahendustega ja omanäolist crossoverit SX4 S-Crossi. Proovisõidualal saad proovida turbomootoriga Vitara S Boosterjeti.

 

SEATi väljapanek koosneb kolmest mudelist: Red Dot Design Award disainiauhinnaga pärjatud ning rohkete uudsete tehnoloogiliste lahendustega uuest Ibizast, Leon ST 300 CUPRAst, mis pakub silmailu sama palju kui 300 hj mootori võimsus sõidunaudingut ja Atecast – linnamaasturist, mis muudab iga sinu päeva oodatust paremaks. Julge olla eriline ja tule vali oma SEAT!

Proovisõidualal saad sõita Leon ST CUPRA 300 hj 4DRIVE-ga.

 

Isuzu näitab messil uue põlvkonna D-Maxi, mille veovõime on 3500 kg, kandevõime kuni 1120 kg ja keskmine kütusekulu kõigest 7 l/100 km. Lisaks on nüüdsest garantii koguni 5 aastat.

 

Kohtumiseni Tartus juba sel reedel kuni pühapäeval!