Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Topauto ja maailmameistrist kaardilugeja Martin Järveoja sõlmisid koostöölepingu

Topauto toetab möödunud aasta MM-sarja parimat kaardilugejat Martin Järveoja.

Topauto toetab eelmise aasta MM-sarja parimat kaardilugejat Martin Järveoja kogu 2020. aasta jooksul ning lisaks annab talle sportliku linnamaasturi Hyundai Tucson N Line, et kodumaal viibides mugavalt kõik sõidud tehtud saaks.

 

„Oleme hooajaeelsel ajal põhjalikult Hyundai uut ralliautot testinud, tegemist on kahtlemata väga hea masinaga ning ootame juba põnevusega, et sellega võistelda. Mul on hea meel, et edaspidi saame abikaasa ja lastega ka vabal ajal sportliku ja turvalise Hyundai pereautoga ringi liigelda,“ ütles Järveoja.

 

Topauto juhatuse esimees Janel Sell soovis Järveojale edu juba sel nädalal toimuvaks Monte Carlo ralliks ning kinnitas, et Topauto toetab Järveoja igakülgselt, et sportlasel oleks võimalik keskenduda parima tulemuse saavutamisele.

 

„Martin kuulub suure jälgijaskonnaga spordiala maailma absoluutsesse tippu ning hoiame pöialt, et koos Hyundaiga saaks ta juba selle aasta lõpus Eesti spordiajalukku uue ja uhke peatüki kirjutada,“ kommenteeris Sell. „Samuti elame Topautos kaasa Hyundai Shell Mobis tiimile, et Martini ja Oti abiga Hyundai ka meeskondlikus arvestuses maailmameistriks tuleks.“

 

Ott Tänak ja Martin Järveoja asuvad Hyundai tehasemeeskonnas oma teist maailmameistritiitlit jahtima juba 23. jaanuaril, kui Monte Carlos antakse publikukatsega start tänavusele rallihooajale.

 

Lisainfo:

Marge Kaljuvee

Topauto turundusspetsialist

Tel. +372 507 9320

e-post: marge.kaljuvee@topauto.ee

FOTO: Topauto juhatuse esimees Janel Sell ja Martin Järveoja sõlmisid aastase koostöölepingu. Foto autor: Marge Kaljuvee
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge