Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Timo unistuste päev

Topautol oli võimalus osa saada psisikesest heateost, mida jagas "Minu unistuste päev"  8- aastasele Timole tema sünnipäeval. Minu unistuste päeva sündmused tõid Timole suurt siirast rõõmu, mida soovime ka teiega jagada.

 Uhkeid masinaid, kiirust ja üllatusi täis sünnipäev
 

Kui me 8-aastase Timo sünnipäeval tema kodumaja juurde jõudsime, ei osanud poiss aimatagi, et just uksest välja astumise hetkest algab tema unistuste sünnipäev. Maja ees ootasid poissi ja peret uhiuus Porsche Cayenne, poisi lemmikmultifilmi kangelane Minion ja rõõmsad vabatahtlikud, kes olid valmis Timo unistusi ellu viima.
 

Kogu perega driftimas

Rõõmu ja naeru täis tervitus tehtud, võtsime suuna rallirajale. Poiss ei teadnud üldse, mis teda ees ootab. Timo arvas, et sõidetakse vanaema juurde, kes elab sealsamas Laitse lähedal. Kuid ees oli midagi hoopis ägedamat ja kiiremat. Laitse Ralliparki jõudes hakkasid saabuma bussid, mille järelkärudes kiired autod. Pandi üles telgid, vaadati üle masinad ja tehti soojendussõidud. Eesti driftimaastiku tuntud tegijad Kalev Kivilo ja Marco Prems rääkisid masinatest, driftingust ning seejärel oli Timol võimalik kaasa sõita driftiautos.

Emotsionaalse, meeldejääva ja ägeda mitmekordse driftikogemuse said nii pereliikmed kui kogu sündmuse korraldustiim. Vaatamata vihmasele ilmale olid emotsioonid laes ja kogemus ülivõrdeline. Poodiumile astus esikohale muidugi päevakangelane, igas mõttes võitja ja suur autode fänn Timo, kellele jäävad driftingust mälestuseks Topauto poolt kingitud Hyundai Velosteri mudelauto, joogipudel, Ott Tänaku müts, Martin Järveoja päikeseprillid, autohuvilisele fännile kohaselt mitu t-särki ning torusalli, mida kasvades uhkelt kanda.

Timo_driftimas

Driftimise järel võtsime tempo maha Laitse Rallipargi seminariruumis, kus sõime maitsva sünnipäevalõuna. Selle serveeris Laitse Loss. Laulsime sünnipäevalaulu ja maitsesime Timo ema sõnul maailma parimat pidupäevatorti - pistaatsia-granadilli kohupiimatorti, millega kostitas meid Ristikheina Kohvik. Andsime üle sünnipäevakingitused - Porsche Cayenne puldiauto, ElamusSpa ja Liikluslinnaku kinkekaardid, et Timol oleks võimalus oma unistuste päeva pere seltsis pikendada. Poisile meeldib väga ujuda ning autofännina elektriautodega liikluslinnakus kihutada. Timo tänas kinkijaid rõõmukilgetega.  

Unustamatu kopterisõit

Väikese puhkehetke järel hakkas pilvepiiri tagant paistma helikopter - kas tõesti oli see teel Laitse Rallipargi suunas? Ja tõesti, uhke Eesti Kaitseväe Lennubaasi helikopter keeras Laitse Rallipargi poole, et pakkuda Timole veel üht unustamatut elamust - helikopterisõitu. Alguses oli Timo sõidu suhtes natuke pelgav, kuid rahunes kiirelt ning nautis sõitu kogu hingest, jälgides suurte silmadega pooletunnise reisi vältel aknast paistvat imelist vaadet.

Pärast Laitses kogetud elamusi võeti suund tagasi Tallinna poole. Ja üllatused ei olnud veel läbi! Porche Tallinna esindusse jõudes tehti kogu seltskonnale salongi ning sealsete luksusautode tutvustus, paaris uhkemas autos sai Timo ka istuda. Ootamas oli uhke kinkekott Porche tiimi poolt, milles oli muude asjade seas ka eksklusiivne mudelauto Porche 917. Balbiino kostitas Timo peret 40 erinevat sorti jäätisega. Kui auto tagastatud, Minioniga hüvasti jäetud, oli aeg asuda koduteele. Vaat kui palju võib ühte vahvasse päeva mahtuda! 

PERE TAGASISIDE

Oleme väga tänulikud teile ja kõikidele toetajatele, kes tegid Timo sünnipäeva nii eriliseks. "MITTE KELLELGI POLE OLNUD NII ÄGEDAT SÜNNIPÄEVA," korrutab Timo siiani.

Timo ahmib õhku, kui keegi küsib: "No kuidas sünnipäev läks?" Kõige ägedamaks mälestuseks jäi Timmile siiski driftimine ja Porsche keskuse poolt kingitud eksklusiivne, kokkupandav mudelauto Porsche 917. Lugesin Timole sõnad peale, et see auto on klaasi taga, sest sellist autot poest osta ei saa. Seda peab hoidma.

Ja muidugi ka kopterisõit. Alguses ajas Timo natuke vastu, et ei julge, aga piloot hoidis tal terve sõidu silma peal ja Timo oli kogu aeg pärani silmadega toimuvat jälginud. Uueks lemmikautoks on saanud Topauto poolt kingitud Hyundai Veloster mudelauto. 

13. august pidi olema Timo unistuste päev, kuid sellel päeval said täidetud veel viie inimese unistused sõita kaasa driftiautos ja teha Timoga kaasa kopterisõit. Lisaks on meil nüüd Balbiino poolt poole aasta varu jäätist.  Ja suured tänud vihma ja tuult trotsinud Minionile, me armastame Sind❤. Ja nüüd me teame, kust saab Tallinna parimat torti, Ristikheina kohvikust pistaatsia-granadilli kohupiima tort :)

Lugupidamisega

Timo ema

 

VABATAHTLIKUD:  Evelin Tatter, Annika Jenkins, Liisi Sagor, Mädleen Mustonen, Jaanika Roosimäe, Elge Lind (keeletoimetaja), Mari Skuin (veebihaldur)

Toetajad

Saue Gümnaasium      Eesti Kaitseväe Lennubaas       LaitseRallyPark     Porche Tallinna esindus     Laitse Loss OÜ    Kaubamaja    Mustamäe Elamus Spa     Laste Liikluspark OÜ    Topauto AS     Ristikheina Kohvik     Balbiino     Chemi-Pharm   Moestuudio Must Luik

Erilised tänusõnad: Andres Rea, Kalev Kivilo, Marco Prems, Fotograaf Greete Raudsepp, Karmen Aasma, Dr Silvi Plado, Tallinna Lastehaigla
Allikas: Minuunistustepaev.ee

 

Rõõmus tähtpäevaline Timo
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge