Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Topauto avas 24. oktoobril Jõhvis uue ja suure autokeskuse

Topauto avas koostöös Agdeck-Autoga Jõhvis autokeskuse, mis hakkab müüma Hyundai, Suzuki ja Honda mudeleid. Uuest keskusest saab piirkonna üks laiema valikuga autosalongidest.

420 m2 müügipinnaga autokeskus asub Jõhvis aadressil Pargi 39 ning lisaks automüügile toimetab keskuses veel ka varuosade pood ning autoteenindus.
 

„Agdeck-Auto on Ida-Virumaal tuntud ja hea mainega automüüja ning seetõttu oleme rahul, et saame ühise Topauto brändi alla tuua oma piirkonna usaldusväärse ja tugeva tegija,“ kommenteeris Topauto juhatuse esimees Janel Sell.
 

Seni Ida-Virumaal Honda müügiga tegelenud Agdeck-Auto valikusse lisanduvad Hyundai ja Suzuki mudelid, mistõttu muutub senisest kolm korda esinduslikumaks populaarsete linnamaasturite valik.

„Inimesed ostavad linnamaastureid aina rohkem, sest need on universaalsed sõidukid, mis sobivad hästi nii linna vahel sõitmiseks kui ka maale minekuks, samuti on  linnamaasturitega hea liigelda hooldamata teedel ning erinevates ilmaoludes,“ selgitas Sell.
 

Agdeck-Auto juhataja Toivo Loide kinnitusel on Topauto klientidel võimalik ostetavad autod üldjuhul kiirelt kätte saada, samuti on Topautol professionaalne teenindusmeeskond üle Eesti, mis tagab kliendile kvaliteetse autoteeninduse kõikides esindustes.
 

„Topauto laienemine Jõhvi tõstab kindlasti siinset automüügikvaliteeti. Lisaks on nüüd võimalik kogu pakutava valikuga mugavalt tutvuda Topauto kodulehel, et salongi tulles oleks inimesel juba hea ettekujutus sellest, millise autoga ta proovisõitu tegema minna soovib,“ ütles Agdeck-Auto juhataja Toivo Loide.
 

„Samuti on Topauto tugevus väga lai kaasaegsete ja keskkonnasäästlike sõidukite valik, näiteks Hyundail on olemas kõik hübriidajamid – kerghübriid, täishübriid, pistikhübriid, samuti leiab Hyundai valikust ainult elektrijõul liikuvaid autosid,“ lisas Loide.
 

Topauto Jõhvi salongi töötajaskond on saanud müüdavate mudelite osas väljaõppe, et kliente parimal võimalikul viisil teenindada.

Hyundai J'hvi


Jõhvi esinduse juhataja Toivo Loide ja Topauto tegevjuht Janel Sell
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge