Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Topauto avas Pärnus kompleksteenust pakkuva autosalongi

Topauto avas Pärnus laiendatud autokeskuse, mis hakkab lisaks automüügile ja tavapärasele hooldusele pakkuma klientidele ka kiiret rehvi- ja klaasivahetusteenust.

Üle kahe korra suurenenud autokeskuse 960 m2 pinnale mahuvad esinduslik ja avar automüügisalong, autode hooldusala, kiirhoolduse nõuetele vastav Vianori rehvivahetuspunkt ja koostöös Carglassiga ka klaasivahetustöökoda.

 

„Lõime kontseptsiooni, kus kliendid saavad mugavalt kõik vajalikud teenused ühest kohast kätte ning enam ei ole vaja linnas mööda erinevaid teeninduspunkte sõita. Topauto salongis töötavad oma ala professionaalid, kelle kätte võib oma auto usaldada ükskõik mis murega,“ ütles Topauto Pärnu salongi juhataja Kalju Holzberg.

 

Lisaks autohooldusteenustele laienes ka uute autode müügisalong, kust on võimalik soetada Hyundai, SEATi, Suzuki, SsangYongi ja Isuzu mudeleid.

 

„Topauto tugevus on lai valik kaasaegseid ja keskkonnasäästlikke sõidukeid, näiteks Hyundail on olemas kõik hübriidajamid – tavaline hübriid, pistikhübriid, samuti leiab Hyundai valikust täiselektrimootoriga autod,“ selgitas Holzberg. „Loomulikult on meie valikus mitmeid linnamaastureid, mis on viimasel ajal ühed populaarsemad ostetud autod.“

 

Topauto laienemine lisas Pärnusse ka töökohti – kui praegu palkas ettevõte juurde kaks inimest, siis kevadel on seoses laienemisega plaanis veelgi töökohti juurde tekitada. Avamise puhul saab salongis kuni 21. novembrini proovisõitu teha mitmete uute mudelitega, näiteks proovida uuenenud linnamaasturit SEAT Ateca või sportlikku ja võimsat Hyundai i30 N manuaalkastiga versiooni.

Topauto Pärnu
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge