Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Uhiuus Hyundai i20 ja SEAT Leon pälvisid "Kuldse rooliratta" auhinna

Uus SEAT Leon ja 2021 mudeliaasta Hyundai i20 said auväärse "Golden steering wheel" auhinna. Tegu on mainekama auhinnaga, mida hindab ekspertide grupp, kuhu kuuluvad Saksa ajairja AutoBild ekspeerdid.

i20_kuldse_rooli_auhind_2020

Uhiuus Hyundai i20 sai auhinna parima kuni 25 000 € autode kategoorias. Auto Bildi testitoimetajad leidsid, et B-segmendi mudel ei näita mingeid nõrkusi ja paistab oma sõidukiklassis silma. See on teine ​​kord, kui Hyundai i20 võidab ülemaailmselt tunnustatud autotööstuse auhinna.

"Uus Hyundai i20 seab uued standardid oma klassi sõidukitele. Korealased on autot arendanud, pöörates suurt tähelepanu detailidele. Juhitavus on suurepärane ja 48V hübriidsüsteem samuti. Tavaliselt on väikeste turbolaaduriga mootoritega nõrk käivitusvõime, kuid mitte selle autoga, "rääkis Auto Bildi katse- ja tehnoloogiajuht Andreas May.   
BILD Grupi autotööstuse peatoimetaja Tom Drechsler ütles: „Olen ​​väga tuttav Hyundai i20-ga, mis võitis 2015. aastal Kuldse rooli lugejate valiku auhinna. Seetõttu olin ma nii põnevil uuest autost. Sellelt autolt näete, mida Hyundai on edukalt arendanud nii disaini, sõidutunde ja mugavuse kui ka oma klassi ebatavalise hulga funktsioonide osas. Palju õnne väljateenitud Kuldse rooli 2020 eest. ”
Hyundai populaarse mdeli kolmas põlvkond on juba täna Topautos saadaval. Alates 2021. aasta kevadest saab valikus olema ka sportliku N Line varustustasemega autod.


Uus SEAT Leon pälvis oma Kuldse Rooli parima hinna ja toote kvaliteedi suhte kategoorias kuni 35 000 € makstavate atode klassis. Täiesti uue SEAT Leoniga kaasnevad uuenduslikud tehnoloogiad: see on kaubamärgi esimene täielikult ühendatud ja ohutu sõiduk. SEAT Leon on varustatud uusimate sõiduabisüsteemidega. Oma muljetavaldava disaini kombinatsiooniga, mis on inspireeritud Barcelona valgusest ja tehnoloogilistest edusammudest, vastab SEAT Leon kõikidele meie klientide vajadustele. 


Uus Leon on Topautos saadaval Hatchbacki kui Sportstourer keretüübis.

 

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge