Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Augustibluus ja CUPRA lõid koostööks käed

Tallinnas sõlmisid koostööleppe muusikafestival Augustibluus ning värske automark CUPRA, mille esimene mudel Formentor on jõudnud Eestimaa teedele. Sarnaselt Augustibluusile on CUPRA mõeldud inimestele, kes käivad julgelt oma teed, oskavad hinnata vaba aega ja armastavad seda sisustada kvaliteetselt.

CUPRA panustab 30. juulist 1. augustini Haapsalus toimuva festivali õnnestumisesse, Augustibluus aitab aga Barcelonast pärit sportlikke autosid festivali käigus tutvustada. Suve alguses loositakse välja ka üks õnnelik, kes festivali nädalavahetuseks särtsaka Formentori oma käsutusse saab.

 

Festivali korraldaja Indrek Ditmann: “Peame arvestama ka sel aastal võimalusega, et suveüritustel kehtivad publikuarvu piirangud. Seetõttu on kõik koostööpartnerid ja toetusprojektid meie jaoks eriti olulised”. Olles värskete ja sportlike mudelitega tutvunud, on Augustibluusi korraldajad veendunud, et jõuliste ja sportlike masinatega saavad asjad kiiremini aetud ning efektse disainiga CUPRA mudelid ei jää festivali ajal Haapsalus mingil juhul märkamata.

 

”CUPRA on täiesti uus automark, mis mõeldud inimestele, kes hindavad oma väärtust, väärtustavad oma aega ning julgevad käia oma rada pidi. Nagu CUPRA slogangi ütleb – Another way (teistmoodi, mööda oma rada). CUPRA mudelid on elegantsed, sportlikud ning tänaval nad juba märkamatuks ei jää,” rääkis CUPRA Baltics turundusjuht Kerli Maro.

 

Baltimaade suurim bluusisündmus leiab aset juba 27. korda. Seekordne festival toimub 30. juulist 1. augustini. Lisaks festivali pealavale Haapsalu Piiskopilinnuse õuel toimuvad kontserdid ka vanas raudteejaamas, suveterrassidel ja linnatänavail. Neis paigus saab tutvuda ka CUPRA mudelitega. Augustibluusi esinejaterivi tehakse teatavaks suve hakul, limiteeritud kogus festivali passe on müügil Piletilevis. Lisainfot leiab festivali kodulehelt www.augustibluus.ee.

 

CUPRA mudelid on müügil Tallinnas, Topauto salongis. Kõikidele CUPRA sõiduautodele kehtib viieaastane tehasegarantii.

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge