Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Topauto ostab Tartus Citroëni müügisalongi

Eesti Konkurentsiamet andis automüüjale AS Topauto loa omandada Bassadone Nordic kontserni kuuluva Auto-Bon AC AS Tartu müügisalong, millega lisandub Topauto valikusse lisaks olemasolevatele automarkidele Citroën.

Ostu-müügitehing saab teoks lähinädalatel, omanikuvahetus ei mõjuta Citroëni Tartu salongi tegevust. Koos äritegevuse ja salongiga võtab Topauto üle ka kõik senised Auto-Bon AC AS Tartu salongi töötajad.
 
„Topauto alustas Citroëni müüki 1994. aastal Japauto nime all ning rõõm on tõdeda, et enam kui 20 aasta möödudes on Topauto Tartu esindusel taas Citroëni müügi- ja teenindusõigused,“ kommenteeris Topauto juhatuse esimees Janel Sell. 

„Citroëni lisandumine Topauto esindatavate markide sekka suuurendab veelgi meie väga laia mudelivalikut ja annab hea võimaluse tarbesõidukite turul oma positsiooni olulisel määral parandada.“

Tehingu hind jääb poolte kokkuleppel konfidentsiaalseks. Üleminek Topauto brändi alla peaks toimuma märtsikuu jooksul.

„Topauto Tartu portfellis seni puudusid kaubikud, ent nüüd on inimestel võimalus Topautost soetada Citroëni tarbesõidukeid ja sõiduautosid,“ ütles Topauto Tartu juhataja Enn Poola. „Citroën töötas esimesena oma seeria autodele välja hüdropneumaatilise aktiivvedrustuse, muutes luksusliku mugavuse kättesaadavaks ka tava sõiduautode segmendis. Tänaseid Citroëni sõiduautosid saabki iseloomustada sloganiga comfort matters ehk mugavus loeb,“ lisas Poola.

Auto-Bon AC AS juhatuse liige Andrus Kuus märkis, et Topauto on kahtlemata üks tugevamaid tegijaid Eesti automüüjate hulgas. ”Topauto pikaaegne kogemus ja kõrged tegevusstandardid kattuvad Citroëni ambitsioonidega Eesti turul ning maaletoojana oleme veendunud, et koostöös suudame Tartu piirkonnas silmapaistvaid tulemusi saavutada,“ lisas Kuus.
 
Topauto Tartu on mitmel korral esindatavate markide lõikes pärjatud tiitlitega Baltikumi parim müügiesindus ja Baltikumi parim teenindus. Äripäeva poolt nomineeriti Topauto Tartu „Gasell 2021“ tunnustusega. Kolme müügisalongi peale on Topautol Tartus müügipinda üle 1500m2 ning teenindussaalide kogumaht üle 1000m2.

Tartus Citroëni müügisalong
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge