Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Topauto ning SEAT Eesti alustasid koostööd lauljanna Lenna Kuurmaaga

Topauto ja lauljatar Lenna Kuurmaa sõlmisid koostöölepingu, millega saab Lenna enda kasutusse uhiuue linnamaasturi SEAT Tarraco, et kolme lapse ema alati õigeks ajaks kontsertidele ja muudele kohtumistele jõuaks.

Suur seitsmekohaline maastur ei ole mõeldud ainult linnatänavatele, vaid saab edukalt hakkama ka maapiirkonnas. Erilise disainiga auto hakkab ringi sõitma eelkõige Setomaal, aga kindlasti on võimalik seda näha ka mujal Eestis, kus Lenna esineb.

 

„Olen väga rõõmus, et Topauto mind ühiseks koostööks välja valis. Auto on super mugav ja piisavalt jõuline, et maaelu väljakutsetega hakkama saada,“ ütles Lenna Kuurmaa. „Samuti mahutab Tarracco mu terve pere, 7 kohta on nüüdsest väga vajalik. Lisaks on see auto ka väga ilus!“

 

Topauto juhatuse esimees Janel Selli sõnul on Lenna Kuurmaa andekas muusik, kellele kulub lisaks igapäevastele toimetustele võimekas auto ära ka sõitudel, mis tulevad ette seoses tüdrukutebändi Vanilla Ninja taasühinemisega ning uue albumi ettevalmistamisega.

 

„Olen Lenna tegemisi meedia ja sotsiaalmeedia kaudu jälginud ning olen enam kui kindel, et Lenna ja Vanilla Ninja üllatavad eestlasi juba sel suvel korralikult. Topautol on hea meel anda oma väike panus selle kõige õnnestumisse,“ kommenteeris Sell.

Soovime koos SEAT Eestiga Lennale ühiseid turvalisi kilomeetried uue neljarattalise kaaslasega!

 

Auto üleandmist saatis puhas rõõm. Foto: Marge Kaljuvee
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge