Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Topauto annab Boltile üle 86 uut Hyundai rendisõidukit

Topauto ja sõidujagamise teenust pakkuv ettevõte Bolt leppisid kokku 86 uue Hyundai i20 sõiduki üleandmises. Sõidukid hakkavad Eesti teedel ringi vurama Bolti minutipõhise hinnaga renditavate autodena. Esimesi uusi sõidukeid sai kasutada juba nädalavahetusel.   

 

 

Topauto juhatuse esimehe Janel Selli sõnul on tegemist autodega, mis sobivad oma kompaktsuse, ökonoomsuse ja sõidumugavuse tõttu linnas liiklemiseks suurepäraselt.

 

„Sõidujagamine ning rendiautode kasutamine on muutunud väga populaarseks. Lühikeste sõitude tegemiseks linnas on see kahtlemata mugav ja soodne võimalus, ent uued Hyundaid sobivad suurepäraselt ka pikemaks maanteesõiduks,“ kommenteeris Sell.

 

„Tegemist on Eesti mõistes suure tehinguga, sest peaaegu sajakaupa autosid väga tihti ei osteta,“ kommenteeris Topauto müügijuht Janek Eskor. „Tehingu maksumus on poolte kokkuleppel konfidentsiaalne.“

 

Comfort varustustasemega automaatkäigukastiga sõidukitel on lisaks muule tavapärasele mugavusvarustusele, millega paljud inimesed on harjunud, kliimaseade, tagurduskaamera, Android Auto ja Apple Car Play ühendussüsteem, nupust käivitus, vihmaandur, sõidurajal püsimise abisüsteemid. Peale selle on osa sõidukitel erivarustus, nagu täis-LED tuled, navigatsioonisüsteem või BlueLink mugavussüsteem. Bolt autod

Topauto andis Boltile üle uued Hyundai i20 rendiautod
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge