Liising
Jõudlus

Ökonoomsus ja progress

N Line

Uus Hyundai i30 N LIne

Garantii

5-aastane läbisõidupiiranguta garantii

Ülevaade

Hyundai i20 Hatchback | Bluelink rakendus auto lukustamiseks ning tehniliste näitajate jälgimiseks

 

TURVALISEKS LOODUD. ÜHENDUSEKS LOODUD. SINULE LOODUD.

Uus i30 toob sinuni uue julge disaini, oma klassi parimad turvafunktsioonid, IOS-i/Androidi nutirakendusega Bluelink®-i telemaatika* ja äärmiselt tõhusad 48 V kerghübriidversioonid. Sea end valmis.

 

* Saadaval lisavarustusena Comfort-mudelile, standardvarustuses Style-ja N Line mudelitel.

Välimus

Hyundai i30 Hatchback | Auhinnatud stiilne disain

 

VALMIS MINEMA IGALE POOLE – STIILSELT

Välisdisain, mis on auhindu võitnud i30-l olnud alati eriline, on uuenenud hulga uhkete disainielementidega. Esiosa rõhutab i30 kaasaegsemat olekut. Tagaosa panustab elegantsile. Kolm uut kerevärvi avavad uusi võimalusi isikupära väljendamiseks.

 

Esialgsest visandist valmis tooteni

Protsessi esimene etapp on disaini kavandamine. Siin on väljakutseks leida suundumus, mida armastatakse mitte ainult praegu, vaid ka tulevikus. Hyundai uurib kohalikke trende ja tarbijate eluviise kogu maailmast, et luua originaalseid pilte ja kontseptsioone.

Hyundai i30 Hatchback | Disain

 

Hyundai i30 Hatchback | Eestvaade

 

Laia, kuid samas moodsat i30 esiosa rõhutab 3D-mustriga esivõre. Stiilses uues valgustusdisainis on lisavarustusena integreeritud V-kujulised päevasõidutuled, aga ka uusima LED-tehnoloogiaga õhemad esituled.

 

Hyundai i30 Hatchback | Tagantvaade

 

Profiilvaates domineerib katkematu sile küljejoon esituledest kombineeritud tagatuledeni. i30 veereb uuenenud teemantlõike viimistlusega valuvelgedel ja Michelini rehvidel.*

 

* Saadaval Comfort- ja Style-mudelitele.

Siseruum

Hyundai i30 Hatchback | Stiilne ja funktsionaalne salong

 

RAFINEERITUD, SUJUV JA MUGAV

Uue Hyundai i30 ainulaadne disainihoiak on näha ka seespool. Pilkupüüdvad detailid ja kõrge kvaliteediga pinnad ootavad sind uuenenud salongis. Uued värvitoonid, istmekatted ja uusim multimeediatehnoloogia kutsuvad sind istuma ning nautima turvalist ja mugavat sõitu.

 

Hyundai i30 Hatchback | Uutes toonides istmekatted ja -materjalid

 

Uutes toonides istmekatted ja -materjalid

Isikupära väljendamiseks on lisatud kolm uut salongi värvilahendust: Pewter Gray, Ebony Brown ja Moss Gray. Istmekatted võivad olla tekstiilist, nahkpolstriga või kombinatsioon mõlemast. Täielikult avanev klaasist panoraam-katuseluuk* suurendab veelgi salongi avatud ja õhulist atmosfääri.

 

* Saadaval lisavarustusena Style- ja N Line-mudelitele.

Hyundai i30 Hatchback | Uus 7-tolline digitaalekraan

Uus 7-tolline digitaalekraan

7-tolline digitaalekraan* kuvab olulise sõiduteabe juhi ette ja keskele. Saad kuvada oma kiiruse digitaalselt, energiavoo (ainult hübriidil), navigeerimiskuva või aktiivsed SmartSense’i juhiabisüsteemid.

 

* Saadaval Style- ja N Line-mudelitele.

Hyundai i30 Hatchback | Kolm sõidurežiimi

Kolm sõidurežiimi

Sõltuvalt valitud sõidurežiimist* muutuvad digitaalekraani värvid ja graafika. Siin nähtav sinine on sõidurežiimis Normal, ekraan on roheline, kui valitud on Eco, ja sõidurežiimis Sport on värviks oranž.

 

* Saadaval 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga Comfort, Style ja N Line mudelitele.

Hyundai i30 Hatchback | Suurem puuteekraan

Suurem puuteekraan

10,25-tolline puuteekraan* pakub lihtsat ligipääsu sõiduki infole, teabe- ja meelelahutussüsteemile, navigatsioonisüsteemile ja nutitelefoni rakendustele.

 

* Saadaval lisavarustusena Comfort-mudelile, standardvarustuses Style- ja N Line-mudelitel.

Jõudlus

Hyundai i30 Hatchback | Reklaampilt linnatänaval

 

ÖKONOOMSUS JA PROGRESS: JÕUÜLEKANDESÜSTEEM

Uus i30 pakub jõuülekandesüsteemi võimaluste osas enneolematut valikut. Elektrilise 48 V kerghübriidversiooni mudelid vähendavad CO2-heidet ja kütusekulu. Need on saadaval 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga koos 1,0 T-GDI või 1,5 T-GDI bensiinimootoriga.

 

Hyundai i30 Hatchback | Bensiinimootorite valik

 

 

Bensiinimootorid

Tootevaliku tipus on 1,5-liitrine T-GDi bensiinimootor, mille võimsus on 159 hj ning mis on standardvarustuses 48 V kerghübriidtehnoloogia ja 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga mudelil.

 

Samuti on olemas 110 hj versioon 6-käigulise manuaalkäigukastiga 1,5-liitrisest DPi mootorist ja 6-käigulise manuaalkäigukasti või 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga 1,0-liitrisest T-GDi mootorist.

 

Hyundai i30 Hatchback | Reklaapilt autojuhist rooli taga

 

48 V kerghübriidsüsteem

48 V kerghübriid-jõuülekandesüsteem toetab sisepõlemismootorit, lisades sõidu eri faasides elektrimootori jõudu. Uuri rohkem selle innovatiivse kütust säästva süsteemi kohta.

Hyundai i30 Hatchback | Mugav käivitus

Mugav käivitus

See on eriti kasulik linnaliikluses. See toetab kiiremat ja sujuvamat mootori käivitamist lisa-pöördemomendiga, mille annab 48 V aku.

Hyundai i30 Hatchback | Kiirendamine

Kiirendamine

Kiirendamisel toetab käivitusgeneraator mootorit 4–10 kW jõuga. Kui soovitud kiirus on saavutatud, lülitub süsteem neutraalasendisse ja energia lisamine lõpeb. Tulemuseks on väiksemad CO₂-heide ja kütusekulu.

Hyundai i30 Hatchback | Laadimine sõidu ajal

Laadimine sõidu ajal

Ühtlase kiirusega sõitmisel on süsteem kas tühikäigul või – sõltuvalt aku laetusest – töötab generaatorina, laadides 48 V akut.

Hyundai i30 Hatchback | Regeneratiivpidurdus

Regeneratiivpidurdus

Pidurdamisel või lihtsalt gaasipedaali vabastamisel paneb pöörlev väntvõll tööle käivitusgeneraatori, mis omakorda toodab energiat maksimaalse võimsusega 10–12 kW. Generaator muudab kineetilise pidurdusenergia elektrienergiaks ja suunab selle tagasi 48 V akusse.

Hyundai i30 Hatchback | Laiendatud start-stop funktsioon

Laiendatud start-stop

See funktsioon aktiveerub aeglaselt sõites, kiirusel umbes 30 km/h. Aeglustamisel kiirustele alla 30 km/h ja siduri lahutamisel lülitub mootor täiesti välja.

Ühenduvus

Hyundai i30 Hatchback | Ühenduvus Bluelink mobiilirakenduse kaudu

 

ÜHENDA ENNAST OMA TELEFONI JA AUTOGA

Koos Bluelink®-i mobiilirakendusega* saad oma i30 kaugelt lukustada ja lukust avada või leida oma auto, kui oled unustanud, kuhu selle täpselt parkisid. Kui keegi peaks püüdma autosse sisse murda, saadab rakendus sulle häireteate. Ja kui tahad teada, kas rehvirõhk või pidurisüsteem on korras, teavitab rakendus sind ka sellest.

 

Hyundai Live-teenuste* tellimusega kaasneb liiklusteave, reaalajas parkimise uuendused, tanklate asukohad ning samuti ka ilmateade.

 

* Standardvarustuses Style- ja N Line-mudelitel, saadaval lisavarustusena Comfort-mudelile.

 

ROHKEM INFOT BLUELINKI KOHTA

 

Hyundai i30 Hatchback | Apple CarPlay™ ja Android Auto™ ühenduvus

Apple CarPlay™ ja Android Auto™*

Uus i30 ühildub rakendustega Apple CarPlay™ ja Android Auto™, nii et saad oma nutitelefoni ühendada ja lemmikrakendusi suurele puuteekraanile peegeldada.

 

* Apple CarPlay™ ja Android Auto™ on saadaval lisavarustusena Fresh-mudelile. Standardvarustuses Comfort-, Style- ja N Line-mudelitele.

Ohutus

Hyundai i20 Hatchback | Hyundai SmartSense juhiabisüsteem

 

Hyundai SmartSense

Täiustatud Hyundai SmartSense’i pakett – meie tipptasemel täiustatud juhiabisüsteem – on nüüd täielikult integreeritud uude i30 mudelisse, pakkudes sulle turvalisust ja meelerahu oma armsamate suhtes.

 

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

 

Hyundai i30 Hatchback | Sõiduraja jälgimise abisüsteem

 

Sõiduraja jälgimise abisüsteem

Uue i30 sõidukiga tuleb esmakordselt kaasa ka sõiduraja jälgimise abisüsteem*. Aktiveerituna hoiab see sõiduki kiirusel 0 kuni 180 km/h maanteel ja tänaval oma sõiduraja keskel.

 

* Saadaval Style- ja N Line-mudelile.

 

Hyundai i30 Hatchback | Esikokkupõrke vältimise abisüsteem

 

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem

See i30 standardvarustusse kuuluv süsteem skaneerib radari ja kaameraga teed auto ees ning pidurdab automaatselt, kui tuvastab ees ootamatult pidurdava teise sõiduki või teele astunud jalakäija või jalgratturi.

 

Hyundai i30 Hatchback | Pimenurga jälgija abil kokkupõrke vältimise abisüsteem

 

Pimenurga jälgijaga kokkupõrke vältimise abisüsteem*

Kahte tagumisel põrkeraual asuvat radarandurit kasutav süsteem hoiatab pimealas olevast liiklusest. Kui sellises olukorras lülitad sisse suunatule, kõlab rajavahetuse abisüsteemi hoiatus.

 

* Saadaval lisavarustusena Comfort-mudelile, standardvarustuses Style- ja N Line-mudelitel.

 

Hyundai i30 Hatchback | Tagumise põikisuunalise liikluse kokkupõrke vältimise abisüsteem

 

Tagumise põikisuunalise liikluse kokkupõrke vältimise abisüsteem*

Tagurdades välja halva nähtavusega oludes, hoiatab süsteem juhti küljelt lähenevast sõidukist.

 

* Saadaval lisavarustusena Comfort-mudelile, standardvarustuses Style- ja N Line-mudelitel.

 

Hyundai i30 Hatchback | Eesoleva sõiduki liikumahakkamise märguanne

 

Eesoleva sõiduki liikumahakkamise märguanne

Nutikas süsteem linnaliikluses annab juhile märku, kui ees, näiteks punase fooritule taga või ummikus seisnud sõiduk liikuma hakkab.

 

Hyundai i30 Hatchback | Sõidurajal püsimise abisüsteem

 

Sõidurajal püsimise abisüsteem

Sõidurajalt tahtmatu kõrvalekaldumise korral hoiatab süsteem juhti ning vajadusel pöörab rooli viisil, mis viib auto tagasi sõidurajale.

 

Hyundai i30 Hatchback | Lihtsam parkimine ekraani abil

 

Lihtsam parkimine

Tagurduskaamera käivitub, kui tagurpidikäik sisse lülitada, nii et näed ekraanil, kuhu tagurdad. Ultraheliandurid esi- ja tagumises kaitserauas hoiatavad takistuse tuvastamisel heliga ja visuaalselt.

 

* Tagurduskaamera on saadaval lisavarustusena Fresh-mudelile, standardvarustuses Comfort-, Style- ja N Line-mudelitel. Tagumine parkimisabisüsteem on standardvarustuses Comfort-, Style- ja N Line-mudelitel. Eesmine parkimisabisüsteem on saadaval Style- ja N Line-mudelitele.

N Line

Hyundai i30 Hatchback | N-Line varustustase

 

UUS i30 N LINE

Vii oma i30 kogemus uuele tasemele uue sportliku N Line’i varustustasemega: eksklusiivsed disainielemendid ja veelgi dünaamilisem sõit, inspireeritud mudeli i30 N võrratust jõudlusest.

 

Hyundai i30 Hatchback | N-Line varustustase | Eestvaade

 

Kartmatu välimus

Uuendatud i30 N Line’i disain laiema esivõrega ja uue tagumise kaitserauaga jätab veelgi võimsama mulje. Ammutades inspiratsiooni lennumasinate disainist, on alumine keskmine esivõre domineerimas esikaitseraua piirkonnas. Külgavadel on eraldiseisvad tiivad, mis parandavad aerodünaamilist jõudlust.

 

Hyundai i30 Hatchback | N-Line varustustase | Tagantvaade

 

Laiad difuusorid mõjuvad sportlikult, uue asukoha leidnud udutuled viivad visuaalse gravitatsioonikeskme teepinnale lähemale. Uuel i30 N Line’il on uus 18-tolliste velgede disain, mis lisab põnevust, väljendades kiirust ka paigal seistes.

 

Hyundai i30 Hatchback | N-Line varustustase | N-Line embleem

 

N Line’i embleem

Küljel saadab läikiv N Line‘i embleem sportliku signaali kõigile, kes mööda sõidavad.

 

Hyundai i30 Hatchback | N-Line varustustase | Must tagaspoiler

 

Musta värvi tagaspoiler

Aerodünaamiline tagaspoiler on elegantselt ühendatud lisapiduritulega.

 

Hyundai i30 Hatchback | N-Line varustustase | Sportistmed, nahkkattega rool, roostevabast terasest pedaalid

 

Valmis jõudlusest inspireeritud sõiduks

Vastupidavad N Line’i sportistmed pakuvad tuge ja mugavust, elektriliselt reguleeritavat nimmetuge ja pikendatavat istmepatja. N Line on saadaval perforeeritud nahkkattega rooli ja roostevabast terasest pedaalidega. N Line‘i käigukangi sportlikud metalsed rõhutused, punane võidusõidujoon ja nahkdetailid paremaks käeshoidmiseks ja veelgi enamaks autospordi tunde tekitamiseks.

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge