Parim elektriauto Sinule - Hyundailt!

Parim elektriauto Sinule - Hyundailt!

Sõiduulatus kuni 619 km!

Praegu on parim aeg elektriauto soetamiseks. Elektriauto kasuks räägivad nii keskkonnasõbralikkus, rahaline kokkuhoid igapäevakuludelt kui murevaba hooldus. Elektriautod on tuntud oma vaikse ja sujuva sõidu poolest. Hyundai elektriautod on lisaks sellele ka stiilse välimusega, mugavad ning tehniliselt tipptasemel. Meelerahu annab pikk linnasõiduulatus ning Hyundai nutikas teavitussüsteem.

 

Et saaksite tunda end oma otsuses turvaliselt, annab Hyundai oma kõrgpingeakudele garantii - 8 aastat või 160 000 km. Tegemist on kaua kestma loodud tootega.

 

Hyundai IONIQ Electric

Ahvatlevalt sihvakas IONIQ Electric näeb elegantne välja iga nurga alt. Selle sujuvad  jooned ja tasakaalus proportsioonid peegeldavad seda, mis on varjul pinna all – inspireeriv kombinatsioon elektriauto suutlikkusest ja energiasäästlikkusest.

IONIQ Electric

Ära peatu enam kunagi bensiini tankimiseks. Väljalase on täiesti heitmevaba, kuid vapustavat sõiduelamust pakkuv uus IONIQ Electric võimaldab sul läbida ühe laadimisega täielikult elektritoitel 412 km.* Veelgi enam, selle uus liitiumioon-polümeeraku vajab 80% laadimiseks vähem kui tund aega, kasutades 50 kW alalisvooluga (DC) kiirlaadimisjaama. Electric ootab sind. Tulevik ootab sind.

 

* Sõiduvahemik vastavalt WLTP sõidutsüklile. Sõiduvahemik võib varieeruda sõltuvalt teetingimustest, sinu sõidustiilist ja temperatuurist.

 

Täiustatud 38,3 kWh aku suurepärased laadimis- ja tühjenemiskarakteristikud suurendavad nii elektri jõul läbitavat sõiduulatust kui ka regeneratiivpidurdamisest tuleneva energia salvestamist.

 

Varustatuna tipptasemel tehnoloogiaga intelligentseks sõitmiseks laeb IONIQ Electricu regeneratiivne pidurdussüsteem sõidu ajal akut, kasutades sõiduki aeglustamiseks elektrimootorit. Lisaks kasutab Smart regeneratiivne pidurdussüsteem parda radariandureid, et regeneratiivpidurdamise taset automaatselt juhtida, reageerimaks ees olevale liiklusele ja aeglustades vastavalt sellele auto kiirust.

 

Tutvu IONIQ Electricuga siin


Hyundai Kona Electric

Mitmekülgne ja lõbusalt juhitav täiesti uus KONA Electric on esimene 100% elektriline kompaktne linnamaastur Euroopas. Murranguline uustulnuk ühendab endas kompromissitult muljetavaldava elektrilise sõiduulatuse (kuni 619 km!)  julge ja ruumika linnamaasturi stiiliga.

Kona Electric

Hyundai Kona Electricuga naudid sõitmist elektri jõul oma parimas esituses, fantastilist kiirendust ja piisavat sõiduulatust. Kas elektrimobiilsus on igav? Ei, Konaga kindlasti mitte! Välgust kiirema paigaltvõtuga tänu 395 Nm pöördemomendile, mille annab täiselektriline jõuülekandesüsteem, kiirendab see sportlik linnamaastur 0–100 km/h vaid 7,6 sekundiga!

 

KONA Electricu täiesti uus platvorm võimaldab ruumisäästlikku akude paigutamist ruumikuses kompromisse tegemata. Auto on loodud mahutama kõike, mida sul kiire elu tõttu vaja võib minna. Piisavalt ruumi nii reisijatele kui pagasile – ning oma klassi parim 332-liitrine pagasiruum. Hyundai otsustas uuel Kona Electricul kasutada liitiumioon-polümeerakusid, mitte tavapäraseid nikkel-metallhüdriidakusid. Nendel akudel puudub mäluefekt, nad tagavad tõhusa laadimise ja tühjakslaadimise koos silmapaistva maksimaalse võimsusega.

 

Suurenda KONA Electricuga sõites oma sõiduulatust, kasutades regeneratiivpidurdamist, mis laeb akusid, kui elektrimootor sõidukit aeglustab.

 

Elektriautode soetamise toetusmeetme kohta saad infot siin.

 

Tutvu Kona Electricuga siin

Sulge

Tekkis huvi?

Kui sul tekkis huvi antud pakkumise vastu, siis saada meile oma kontaktandmed ning me võtame sinuga ühendust.
Esindus *
Nimi *
Telefon *
E-post *
Märkused
Sulge

Loading ...