Topauto 25

06.09.2019

Märka inimest heateo taga!

Iga algatuse taga on alati inimesed – konkreetsed nimede ja nägudega inimesed, kes on otsustanud, et nad tahavad aidata, tahavad head teha. 
09.07.2019

Kas teadsid, et esimene Suzuki osteti Tallinna jõuluturult?

Kui palju me mõtleme sellele, et meie ümber on nii palju unistusi? Unistusi olla edukad, algatada midagi edukat. Väga paljud meist tahavad edukaks ettevõtjaks saada, aga kui paljud on jõudnud nii kaugele, et võiksid rahuliku südamega kuulutada: oleme oma unistuse täide viinud ja sama ettevõttega veerandsada aastat turul püsinud? Topauto võib seda teha, ja nüüd tahame jagada teiega Topauto alguse lugu.
20.06.2019

Üleskutse – näeme endast nõrgemaid ja aitame neid!

Topauto on tänaseks tegutsenud veerandsada aastat. Otsustasime teha endale isemoodi sünnipäevakingituse ja anda midagi ühiskonnale tagasi. Selle asemel, et ise kingitusi vastu võtta, otsustasime terve aasta jooksul neid hoopis teha. Leiame, et vastutustundlik ettevõtlus – ehk ettevõtlus, mille kaudu saab ühiskonnale tagasi anda – on hea viis juubeliaastat pidada.
18.02.2019

Kuidas üks lause artiklis tõi puudust kannatavatele lastele pea 12 000 eurot!

Gaselli Kongress tõi kaasa suure muutuse väikeste laste eludes. Varajase Kaasamise Keskuse juht Liina Lokko kutsus enne kongressi avaldatud artiklis üles eesti ettevõtteid tegema head. „EV 100 – ehk sajale lapsele jalanõud jalga“ üleskutse ei jäänud tähelepanuta.“ 
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge