Ettevõttest KGM

Kvaliteetsed Korea autod juba aastast 1954

 

KGM | SsangYong Motor Company on Lõuna-Korea vanim autotootja. Nimi SsangYong tähendab korea keeles „Kaks draakonit”.

 

Ettevõtte sünnilugu ulatub tagasi 1954. aasta jaanuarisse, mil tegevust alustas Ha Dong-hwan Motor Workshopi nimeline firma, mis hooldas ja remontis riigis viibivale USA sõjaväele kuuluvaid seadmeid. Sõidukite tootmist alustas ettevõte 1964. aastal USA armeele litsentsi alusel Jeep-maastikuautosid valmistades. Toodete eksporti alustas firma aastal 1966 ning esimeseks ekspordiartikliks olid autobussid.

 

Märtsis 1988 sai ettevõte endale uue nime: SsangYong Motor Company. 2011. aasta veebruaris omandas SsangYong Motor Companys 70% osaluse India ettevõte Mahindra & Mahindra Limited.

 

SsangYong Motor Company muutis 2023. aastal nime ja ettevõtte uueks nimeks sai KGM. KGM ei piirdu üksnes traditsioonilise autotootmise ja -müügiga, vaid paneb suurt rõhku ka tulevikku suunatud tehnoloogiate – elektrifitseerimise, isejuhtimise ja uudsete sidelahenduste – arendamisele ja juurutamisele ning nendel põhinevate liikuvusteenuste osutamisele.

 

Tulevikku suunatud Korea automark

 

Juba algusest peale on KGM | SsangYong spetsialiseerunud nelikveoliste maastikuautode valmistamisele. Need on loodud kasutamiseks rasketes oludes ning neil on vastupidavate, usaldusväärsete ja praktiliste sõidukite kuulsus.

 

KGM | SsangYongi keskendumine üksnes SUV- ja nelikveoliste mudelite tootmisele tähendab seda, et nende projekteerimisel pole olnud vajadust teha mingeid kompromisse.

 

Ka autodega veetavate järelhaagiste massid näitavad, et KGM | SsangYong on loodud hakkama saama kõige raskemate ülesannetega. Võimsad mootorid, eriti madal müratase, ülitõhus nelikvedu ning kvaliteetne viimistlus teevad sõitmise lihtsaks ja mugavaks.

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge