Järveoja rallimõtted

21.12.2020

Topauto aastalõpuintervjuu Martin Järveojaga

Martin Järveoja jagas Topauto aastalõpuintervjuus meenutusi kogu hooajast Hyundai meeskonnas, vastlõppenud Monza etapilt ning avaldas eesmärke algavaks hooajaks.
16.11.2020

Martin Järveoja: Kehala rallil tehti rallikorraldamises revolutsiooni

Hea oli taaskord pärast pausi ralliautosse istuda ja oma tööd teha. Korraldaja oli lühikese ajaga väga hea ralli ette valmistanud ja tänu uuenduslikule lähenemisele saime me ühe päevaga korralikult võistluskilomeetreid läbida. 
19.10.2020

Martin Järveoja: rallideks valmistan õhtuti kõik ette

 Topauto Facebookis ja Instagramis sai sel nädalavahetusel küsida maailmameistrist kaardilugejalt Martin Järveojalt küsimusi ning ralliäss valis neist välja kümme, millele andis vastused. 
21.09.2020

Mälestused Türgist - tolmune ralli, kus kiirendamise asemel aina pidurdad

Kuna Türgi ralli toimus lühendatud versioonis ja laupäevane stardijärjekord olenes vaid kahest reedel sõidetavast kiiruskatsest, siis oli juba ette teada, et parema rajapositsiooni kindlustamiseks tuleb meil teatud riske võtta. Reedesel teisel kiiruskatsel segas tolm nähtavust nii tugevalt, et suuri riske ei olnud ralli nii varajases staadiumis mõistlik realiseerida.
08.09.2020

Martin Järveoja võttis Rally Estoniaks kuus kilo alla

Üle kuue kuu saime taas MM-karusselli peale hüpata ning punktidele võistelda. Juba see iseenesest oli eriline. Asjaolu, et saime seda teha enda kodumaal, muutis ralli ekstra oluliseks.
06.08.2020

Alba ralli - Hyundai tiimi taasühinemine

Möödunud nädalavahetusel osalesime Itaalias Alba rallil, mis oli meil esimene puhtalt asfaltkattel sõidetav ralli uue tiimiga. Alba rallit võiks ilmselt nimetada meie tiimipealiku Andrea Adamo koduralliks. Sellel aastal oli stardis lausa 21 Hyundai ralliautot, seega võib seda vabalt ka Hyundai koduralliks nimetada.  
25.06.2020

Martin Järveoja hakkas rallipausi ajal taas judoga tegelema

Juunikuu hakkab vaikselt lõppema ja see tähendab, et oleme tänaseks MM-ist eemal olnud juba üle kolme kuu. Kõige populaarsem küsimus, mida minult nendel kuudel on küsitud, on see, kuidas saab kaardilugeja ennast vormis hoida, kui reaalset rallitegevust ei toimu.
17.03.2020

Martin Järveoja lühendatud Mehhiko rallist: saime kodumaale viimasel hetkel!

Mehhiko ralli on võistluskalendris esimene kruusal sõidetav etapp. Kuna uue autoga oli meil enne rallit kohanemiskilomeetreid veel suhteliselt vähe ning kuna kruusakogemus puudus sootuks, siis sõitsime ettevalmistusena kaasa ka Portugali kohalikul etapil ning testisime Hispaanias. Mõlemad kogemused aitasid autoga kindlasti rohkem sinapeale saada ning olid eesootavat etappi silmas pidades kindlasti suure väärtusega.
17.02.2020

Martin Järveoja Rootsi rallist: ilmselt me selles piirkonnas WRC etappi enam ei näe

Rootsi ralli on tavapäraselt ainuke talveralli meie võistluskalendris, kuid seekordne Rootsi ennast kuigi heast küljest ei näidanud.
27.01.2020

Monte Carlo rallikokkuvõte

Järveoja: meie kehad talusid väljasõidul 100 G-list raskusjõudu
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge