MapCare kaardiuuendused

Hyundai MapCare eluaegsed kaardiuuendused

 

MapCare™-programm pakub tasuta Hyundai kaardiuuendusi sinu uue Hyundai tehasevarustusse kuuluvale navigatsioonisüsteemile. Uuendused hõlmavad kogu Euroopa (üle 30 riigi) kaarte ning need on saadaval vaid Hyundai volitatud teeninduses. Kaardi uuendamine tehakse ära autoteeninduses korralise hoolduse käigus tasuta teenusena. 

 

Kaardiuuendused on saadaval mudelitele i30, i40, Tucson, IONIQ ja Santa Fe alates mudeliaastast 2010, eeldusel, et need on varustatud tehases paigaldatud LG navigatsioonisüsteemiga ning autode importijaks on Hyundai Motor Baltic Oy.

 

Võta ühendust meie lähima teenindusega, et selgitada välja, kas sinu auto navigatsioonisüsteem on Hyundai MapCare™-programmi jaoks sobiv. Seejärel lase viia läbi esimene uuendamine.

 

Korduma kippuvad küsimused

Hyundai MapCare tasuta kaardiuuendused


1. Kas Hyundai MapCare™-programm on saadaval ka teiste, autole hiljem paigaldatud navigatsioonisüsteemide jaoks?

Ei. Hyundai tasuta MapCare™-programm on saadaval ainult tehases paigaldatud LG navigatsioonisüsteemide jaoks.

 

2. Mul on juba olemas navigatsioonisüsteemiga Hyundai. Kas Hyundai MapCare™-programm on saadaval ka minu auto navigatsioonisüsteemi jaoks?

Jah. Pöördu Hyundai volitatud teenindusse, kus MapCare™-programm on saadaval kõikidele i30, i40, Tucsoni ja Santa Fe mudelitele, mis on imporditud Hyundai Motor Baltic Oy poolt alates 2010. aastast. Meie teenindus teeb kindlaks, kas sinu auto navigatsioonisüsteem on programmiga ühilduv.

 

3. Kui pikk on auto navigatsioonisüsteemi garantiiaeg?
Hyundai tehases paigaldatud LG navigatsioonisüsteemile on antud kolmeaastane garantii.

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge