Kontor ratastel

29.03.2020

Kontor ratastel - Hyundai TUCSONi võtmed kätte!

"Kontor ratastel" on mõnus lugemine kõigile, kes ihkavad saada vaheldust kodukontoris möllavatest lastest või leida alternatiivi rutiinseks muutunud töökeskkonnale, samal ajal kinni pidades turvalisust tagavatest isolatsioonireeglitest.
03.04.2020

Kodukontor ratastel - Ilmataat karantiinis ja (õnneks) kuivad püksid

See vaadeterohke kodukontor ratastel hakkabki läbi saama. Kui reeglina oodatakse reedest päeva, et saaks töönädalast hinge tõmmata, siis minul see paraku nii ei ole. Sõber Tucson on mu südame täielikult võitnud ja mõte sellest, et meie sõprussuhe peab täna kella kuuest uut jätku ootama, teeb südame täitsa härdaks. Aga sellegipoolest - ees on veel viimane kodukontori seiklus ratastel.
02.04.2020

Kodukontor ratastel - Eesti California ja kloun matkatoolis

Juba ongi käes neljapäev. Kuidas see nädal nii ruttu otsa hakkab saama? Sõbra Tucsoniga ringi sõites lendab aeg kiiremini kui tavapärases kodukontoris. Samas näeb ikka päris palju. Pluss saab tervislikku värsket õhku ja palju kevadist päikest. Nii palju kui seda sel nädalal üldse on olnud.
01.04.2020

Kodukontor ratastel - Tuulepea, tuuline miljonivaade ja roolisoojendi

Kolmas päev ja töönädal on saabumas haripunkti - töö käib mühinal ning Stenly ja Tucson on rallinud Türisalu pankrannikule kodukontorit tegema. Kaval, sest nüüd on kodukontoris miljonivaade täiesti tasuta! Jalgu sirutades paitab mõnus varakevadiselt jäine tuul põski ja päike paistab taas. Elu on taaskord ilus.
31.03.2020

Kodukontor ratastel- Vandresellid jäise päikese paistel

Päev 2 ja teisipäev kell 13. Stenly ja Tucson on jõudnud omadega Nikerjärve äärde Aegviidus. Päikesekiired näitavad elumärke. Soe kevadine päike on tagasi. Kohe läheb kontori meeleolu veelgi paremaks.
30.03.2020

Kodukontor ratastel - Härra juhe metsas, juhtmevabalt

Esmaspäeva hommik. Põnevuse termomeetrist on ikka tunda kuumust. Nüüd ruttu üks hommikune kohv ja asjad kokku.
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge